Diş Teli Fiyatları

Diş Teli Fiyatları

Diş Teli Fiyatları 

Daha estetik dişler, daha güzel gülüşler isteyenler için diş teli taktırmak bir ihtiyaçtır. Genellikle küçük yaşlarda tel taktırılması desteklense de her yaşta tel kullanılması mümkündür. bu sayede herkes daha güzel dişlere sahip olarak, öz güvenini daha da arttırmış olacak. Ancak diş teli taktırmak hem masraflı hem de zahmetli bir iş olduğundan çoğu kişi karar vermekte zorlanmaktadır. O yüzden sizin için diş teli fiyatlarını araştırdık.

Fiyatı Etkileyen Faktörler

(Ortodonti) Diş teli taktırmak isteyen herkese aynı fiyat teklif edilmemektedir. Çünkü fiyatı etkileyen pek çok faktör vardır. Kişinin dişlerindeki bozukluk seviyesi fiyatı etkileyen en önemli faktördür. Çünkü bozukluk arttıkça tedavi süresi de artacaktır. Artan süre ise fiyatı da arttıracaktır.
Diş teli malzemeleri tek tip olmayıp çeşitli kalitelidir. Hangi telin kullanıldığı da fiyatı etkilemektir. Mesela görünmez teller daha pahalı iken, metal görünümlü teller daha uygun fiyatlıdır.
Hastaların yaşı, dişlerde yapılması gereken diğer işlemler de fiyatı etkileyen hususlardandır.
Diş Teli Fiyatları
Diş teli fiyatları geçmişte çok daha pahalıydı. Çünkü hem malzeme azdı, hem de bu operasyonu yapan doktor sayısı azdı. Ancak şu an fiyatlar daha makul. …TL ile ….. TL arasında değişen fiyatlarla diş teli taktırmak mümkündür. Örnek verirsek dişlerinde az yamukluk olan kişiler sadece tek damağa tel taktırabilir ve yaklaşık 6 aylık kullanım yeterli olabilir. Bu durumda verilen fiyat …. liradır. Yoğun çarpıklık ve uzun süreli tel kullanılacaksa 6 bin lirayı bulabilmektedir.Bunun alakalı daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dr. Burak Büyüktürk

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba! Nasıl yardımcı olabilirim?