Diş Kaplama Fiyatları

Diş Kaplama Fiyatları

Diş Kaplama Fiyatları Sizlere bu yazımızda diş kaplama fiyatları hakkında bilgiler sunacağız. Bu sayede hangi diş kaplamasının ne kadar fiyatla yapıldığını öğrenebilecek ve bütçenize uygun olup olmadığına da karar verebileceksiniz. İşte bunun için yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye etmekteyiz.

Zirkonya Kaplama Fiyatları

İlk olarak en sağlam ve estetik görünüme sahip olan zirkonya kaplama fiyatları hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Bu kaplamanın birçok avantajı olması ve son derece de doğal görünmesi nedeniyle fiyatları diğer kaplamalara nazaran pahalı olabilmektedir. Ancak yurtdışındaki emsalleri ile kıyaslandığında fiyatların daha ucuz olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.
Bu kapsamda sabit bir fiyat söylemenin de mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Zira malzemenin kalite oranı ve doktorun uygulama becerisi bu fiyatların oluşumunda farklılık göstermektedir. Ancak monolitik zirkonyum kaplamada fiyatların genel olarak 600-900 TL arasında olduğunu estetik kaplamada ise fiyatların yaklaşık olarak 800-1.200 TL arasında olduğunu ifade edebiliriz. İşte bu fiyatlar ışığında sizler de bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı yeniden değerlendirebilirsiniz.

Porselen Lamina Fiyatları

Porselen Dişlerin üzerine ince bir şekilde kaplama yapan bu uygulama da oldukça pahalıdır. Metal kullanılmıyor olması estetik bir görünüm katmaktadır. Fiyatları ise bu sebeple biraz daha pahalı olabilmektedir. Genel olarak bir aralık paylaşacak olursak ….. TL arasında fiyatların değiştiğini ifade edebiliriz. Ancak oldukça dayanıklı ve estetik bir görünüme sahip olacağınızı da hatırlatmak isteriz.

Full Porselen

Empress kaplama olarak da adlandırılan full porselen kaplama fiyatları ….. TL arasında değişiklik arz etmektedir. Ancak bu uygulama da başarılı bir şekilde tatbik edilir ise uzunca yıllar boyunca herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı ifade edebiliriz.

Kompozit Lamina Fiyatları

Son olarak daha uygun fiyatlı olan kompozit lamina fiyatları hakkında bilgi verelim. Bu kaplama çeşidinde de sabit bir fiyat söylemek mümkün değildir. Ancak genel olarak fiyatların ….. arasında değişiklik gösterdiğini ifade edebiliriz.
Sizler de bu fiyatlara ve ihtiyaçlarınıza göre diş kaplama yaptırabilirsiniz. Detaylı fiyat teklifi almak ve ücretsiz ilk randevü almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba! Nasıl yardımcı olabilirim?