2018 Porselen Diş Fiyatları

2018 Porselen Diş Fiyatları

2018 Porselen Diş Fiyatları ; Diş problemleri yaşayanlar ve bu sebeple de düzgün bir şekilde gülümseyemeyenler için porselen diş fiyatlarıbir hayli önem arz etmektedir. Bu kapsamda baştan söylemek gerekir ki her bütçeye uygun fiyatlar bulabilmek mümkün olmaktadır. Özellikle illere göre değişiklik arz eden bu fiyatlar diş hekiminin tecrübesine ve malzemelerin kalitesine göre de değişiklik arz etmektedir.

Fiyat Aralıkları

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere fiyatlar konusunda net bir rakam söylemek mümkün değildir. Ancak genel olarak dişlerin fiyat aralığı hakkında bilgi verecek olursak …TL ile ….TL arasında bir değişikliğin bulunduğunu ifade edebiliriz.

Estetik Uygulamalar

Yukarıda belirtilen fiyat aralığında fiyatların yükselmesine neden olan önemli hususlardan birisi hiç şüphesiz ki estetik uygulamalar olmaktadır. Bu kapsamda bir doktorun estetik bir şekilde uygulama yapıyor olması fiyatları artırmaktadır. Ancak bu durumda daha şık bir gülümsemeye sahip olmak mümkün olmaktadır. Bunun da yanı sıra çene hareketlerinde de herhangi bir kısıtlama ile karşılaşmamak son derece önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır.
Ayrıca yapılan uygulamanın uzunca süreler boyunca hastalar tarafından kullanılabilecek olması da son derece önem arz etmektedir. Bu sebeple kaliteye önem vermek ileride sorun yaşamamak adına son derece önemli olmaktadır.

Zirkonyum Mu Porselen Mi?

En çok sorulan sorular arasında zirkonyum mu porselen mi kullanılmalı sorusu gelmektedir. Bu sorunun cevabı sizlerin tercihinde gizli olsa da zirkonyumun daha büyük avantajlarının olduğunu da söylemesek olmaz. Zira porselene nazaran daha uzun ömürlü ve dayanıklı olan bu kaplama çeşidi aynı zamanda görüntü anlamında da daha iddialı işler ortaya çıkarmaktadır.
Ancak zirkonyum kaplama bu özellikleri sebebiyle neredeyse porselen dişin iki katı kadar masrafa neden olmaktadır. Sizler de bu hususları göz önünde bulundurarak bir sonuca varabilirsiniz. Umarız ki her iki uygulama da sizlere çare olabilsin ve sorunlarınızı çözebilsin. Böylece de hayattan daha fazla zevk alabilmeniz mümkün olsun… Detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçiniz…